Ampute Milli Futbol Takımı Genel Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti...

15/11/2017

VAKFIMIZDAN GÜNCEL HABERLER

15.11.2017

2017 Yılı Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası sonucunda, Avrupa Şampiyonluğunu elde eden ve aynı zamanda Mehmetçik Vakfı Ailesinin birer ferdi olan Takım Kaptanı Gazi Osman ÇAKMAK ile Teknik Direktör Gazi Uğur ÖZCAN’ın da aralarında bulunduğu Ampute Milli Futbol Takımımızın yöneticileri 15 Kasım 2017 tarihinde Genel Müdürlüğümüzü ziyaret etti.

Daha önce Mehmetçik Vakfı için çekilen reklam filminde Osman ÇAKMAK’ın attığı golle şampiyonluğa ulaşılarak kupanın alınması senaryosu, 2017 Avrupa Şampiyonasında gerçek olmuş ve hepimizin göğsünü kabartmış, kelimeler boğazımızda düğümlenmişti.

Görüşmeler sırasında bu duygu dolu anları hep birlikte tekrar yaşadık ve azmin sonunda başarının kaçınılmaz olduğunu bir kez daha gururla görmüş olduk. Ayrıca Mehmetçik Vakfı Ailesi olarak, her zaman gazilerimizin ve Ampute Milli Futbol Takımımızın yanında olduğumuzu bir kez daha vurguladık.

Ziyaret esnasında, Mehmetçik Vakfı Genel Müdürü E. Tümgeneral Yaşar BAL, Ampute Milli Futbol Takımı adına TSK Rehabilitasyon Merkezi Engelliler Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı E. Dz. Alb. Tansel YETİK’e Mehmetçik Vakfı şiltini takdim etti. Takım Kaptanı Gazi Osman ÇAKMAK ise tüm oyuncular adına Milli Takımın oyuncularının isimleri yazılı 1’inci şampiyonluğunu vurgulayan 1 numaralı formayı Vakfımıza hediye etti.

Gn. Md. BAL öncelikle 2018 Dünya Şampiyonasında da aynı başarıyı göstererek 2 numaralı şampiyonluk formasını beklediklerini dile getirdi. Bu anlamlı ziyaret için tüm Ampute Milli Futbol Takımı yöneticileri ile oyuncularına en içten teşekkürlerimizi sunuyor ve bundan sonraki çalışmalarında başarılarının devamını diliyoruz.

SON HABERLER